Přihlásit Úterý 19.březen 2024
Poslat článek emailem Verze pro tiskárnu

55. Stezka - Krakonošova zahrádka

NÁVŠTĚVA KRAKONOŠOVY ZAHRÁDKY

Požití alkoholu v malém množství má uvolňující a uklidňující účinek, větší dávky boří zábrany, snižují úsudek, motoriku a koordinaci pohybů. Tedy – vše je v nejlepším pořádku! :)

Jakékoliv slovo jakože: Stezka je za námi, skončila, byla - ve mně vzbuzuje pocit lítosti a melancholie, minimálně tak na měsíc. Chápejte, v mém věku se dostanu do nostalgického rozjímání velice snadno (obzvlášť takhle k podzimu).
Faktem zůstává, že Stezka je pryč a že byla (já doufám, že máte taky ten pocit) skutečně vynikající, dá se říct, až vyjímečná. Určitě i díky staré dobré sestavě, kterou letos (a doufám, že napořád) doplnili uvolněné maminky. Jmenovitě: Jana, Martinka, Kachna, Zuzka, Velebák...Také si pamatuji podstatně víc než kdykoliv jindy.

Poslat článek emailem Verze pro tiskárnu

Beltine aneb když Valda tančí :)

Snad rozvernou náladou, možná nedostatkem zelené, ale především velkým tanečním zážitkem mne, a nejen mne, letos nalákal TAKový bál BELTINE.

 

A musíme si přiznat všichni, kdo jsme přitančili, že to stálo za to. 

Poslat článek emailem Verze pro tiskárnu

Sáňkování ve Stromovce 16. 2. 2013

To takhle Máca jednou vznesla dotaz na rodinkách, zda by někdo nechtěl v sobotu něco podniknout. Jíťa k tomu dodala, že se chystá s dětma bobovat, ale že by chtěla, aby někdo vybral místo. A já už pak jen přispěl s tipem na kopec ve Stromovce  nedaleko osvědčené restaurace Vozovna Stromovka.

Co se chystá?

Žádné blížící se události

Fotky

Uživatelské menu






Nevíte, jaké máte své heslo?

Kdo tu je?

Hosté: 1