TAKový bál: Když hračky ožijí... 4.4.2008

Publikoval: osi

Účast naší trasy na TAKovém bále bývá skromná a nejinak tomu bylo i letos. Kromě mě a Eriky, dorazila Kachna, a pak kamarádi Pavla a Michal. Mně osobně přišlo letošní téma po dlouhé době docela vypečené, takže jsem se s maskou vyřádil!

Předtančení se tématicky spíš než oživlým hračkám věnovalo venkovským dětským hrám, a i když oceňuji čas a úsilí, které museli všichni předtančující svému představení věnovat, přišlo mi to letos nějaké slabé. :-( Koníčci byli skvělí, ale jinak to spíš než tanec připomínalo spartakiádu nebo pochodové cvičení - škoda. 
 

Na bále se to hemžilo igráčky, dominovými kostkami, ale byly tu i dvě dvojice "Ferda a Beruška" (obzvlášť Míša Borges byl jako beruška k zulíbání!), plyšoví medvědi, panenka Barbie po 20 25 letech, panenky, hrací kostka, pexeso a mnoho dalších. Kamarádi Michal a Pavla dorazili jako dvě kostičky Lega, Erika s Kačkou byly za morbidní a roztomilou panenku a já to rozjel ve stylu "TATRA nezná bratra", což mi, zejména během tance, okolní páry příliš nechválily, nicméně zlí jazykové přispěchali na mou obhajobu s oblíbenou říkankou: "Na přechodu pro chodce, drtí TATRA..." :-) Prostě veselá akce!   

/p

Komentářů (0)


Šestadvacítka
http://www.26.cz/article.php/takovy-bal-2008