Přihlásit Neděle 16.červen 2024

Pouštění draků v Kolovratech 9.11.2008

I když v sobotu bylo opravdu nevlídno a navíc bezvětří, neděle si z toho nakonec nedělala hlavu a dodala vše dle objednávky. Ne tak zemědělci, kteří nám letos předvedli nebývalou horlivost - všechny naše osvědčené terény byly čerstvě zorány.

Před jedenáctou hodinou dopolední jsme se sešli a sjeli v Kolovratech a za slunečného, leč mírně bezvětrného počasí jsme se jali hledat naše "letovisko". V krajině čerstvě zoraných lánů jsme nakonec vzali zavděk polem, které bylo "pouze" podmetené. V sobotu pršelo, a tak nám průběžně těžkly nohy.

Účast byla více než slušná, když započítám podporu z 23ky, kamarády a děti, tak jsme se dostali na počet 26ti lidí!!! Můj drak, který si loni nedal říct a stále tvrdohlavě narážel do země, si ten rok za skříní vůbec nevzal k srdci a jeho výkony byly pohříchu stejné. Naštěstí jsem nedávno získal draka nového, moderního, který létá tam kam já chci a ne tam, kam chce on (většinou). 

Po poledni se pěkně rozfoukalo a Červeňák se svým bezmála 4metrovým drakem měl co dělat, aby se udržel na nohou. Účastníci průběžně doráželi a odráželi, čas běžel a po třetí hodině odpolední jsme to zabalili a šli si dát na závěr něco k jídlu v místní hospodě u nádraží. Draci se můžou těšit zase napřesrok!
 

0 komentářů

Co se chystá?

Žádné blížící se události

Fotky

Hanka a Kačka
Prohlédni si Album

Uživatelské menu


Nevíte, jaké máte své heslo?

Kdo tu je?

Hosté: 1